K A B A
velkoobchod drogerie a průmyslové chemie
ÚVOD HLAVNÍ STR. TÝM,KONTAKT DROG.ZBOŽÍ ON - LINE KDE NÁS...? MALOOBCHOD EXPRES


Průmyslová chemie

veškeré zboží s certifikáty kvality, splňující evropské normy

zpět na průmyslovou chemii

KORYNT IP

Charakteristika výrobků:

KORYNT IP je synergická směs neionogenních tenzidů a kvarterní sloučeniny s korozně-inhibičními schopnostmi ve vodném prostředí. Používá se jako průmyslový odmašťovací prostředek.

Použití:

KORYNT IP se běžně používá ve zředěném stavu ve strojírenském průmyslu pro odmašťování a mytí strojů, strojních součástek a výrobků, u kterých je třeba zajistit důkladné odmaštění.

Vlastnosti výrobku:

KORYNT IP je nažloutlá, nízkoviskózní kapalina, biologicky rozložitelná.

Účinně nahrazuje klasické čistící prostředky na bázi chlorovaných nebo aromatických uhlovodíků. Prostředek neobsahuje chlorované uhlovodíky ani jiné látky na ropné bázi, ani fosfáty. Je neomezeně mísitelný s vodou již za studena, bez závislosti na její tvrdosti.

Zpracování výrobku:

KORYNT IP se ředí v poměru 1:20 až 1:50, v závislosti na zamaštění. Při silnějším zamaštění je možné používat i vyšší koncentrace KORYNTu IP ve vodě.

Přípravek je možno aplikovat ponorem, tlakově nebo omytím s použitím teplé i studené vody. S vyšší teplotou cca 40 oC se zvyšuje účinnost odmaštění. Po ukončení odmašťování není nutné plochy oplachovat. Oplach se doporučuje jen v potravinářském průmyslu.

Cena za 1 kg přípravku: 

                                                             55,46 Kč bez DPH

                                                              66,-   Kč s DPH